B2B – TOPTAN SATIŞ

B2B nedir?

B2B, İngilizcesi “Business to Business” ın baş harflerini ifade ediyor. B2B nedir diye özetlediğimizde, kısaca bir firmadan diğer bir firmaya yapılan e-ticaret iş modelidir diyebiliriz. Nitekim B2B, OTO MARMARA’nın iş ortaklarına sunduğu toptan satış sistemidir.

Oto Marmara B2B sisteminin avantajları nelerdir?

 • Türkiye’nin en fazla stok kalemini içeren B2B sistemiyle Oto Marmara 1.000.000 (Bir Milyon) dan fazla ürün çeşidiyle hizmet vermektedir.
 • Oto Marmara B2B sisteminde her zaman kampanyalar mevcuttur. Kredi kartına vade farksız taksitlendirmeler, peşin ödeme iskontoları ve adetli alımlarda ekstra iskonto seçenekleri gibi kampanyalar sürekli yenilenir.
 • Her gün ilave edilen ürün çeşidi ile Ücretsiz Kargo seçenekleri ile Türkiye’nin neresinde olursanız olun ürünler kapınıza kadar gelir. Siz sadece işinize odaklanırsınız. 
 • Farklı tedarikçilerle çalışıp karışık fiyatlandırmalardan kurtulup sadece Oto Marmara’nın B2B sini kurmak size yeter.
 • Japon, Kore ve Avrupa araçlarında İddialıyız. Tüm otomobil ve ticari araçlarda alternatif marka seçenekleriyle her bütçeye uygun ürünler Oto Marmara’nın B2B sinde.

B2B sisteminden nasıl yararlanırım?

Oto Marmara’nın B2B sisteminden yararlanmak çok kolay. B2B Başvuru Formu‘nu doldurabilir ya da 0216 471 30 300534 087 86 74 numaralı telefonlarımızdan başvurunuzu yapabilirsiniz.

Başvurunuz ulaşır ulaşmaz satış ekibimiz sizinle irtibata geçip B2B hesabınızı oluşturacak ve hızlıca kurulumu gerçekleştirecektir.

 

  B2B  BAŞVURU FORMU

   

  ÖDEME KOLAYLIĞI

  B2B Sisteminde yapacağınız kredi kartı ödemeleri 3D Güvenlik sistemi ile güvence altındadır. Dilerseniz Havale/EFT/FAST seçenekleri ile de ödeme yapabilirsiniz.

  HIZLI GÖNDERİM

  B2B sisteminde vereceğiniz siparişler saniyeler içinde tarafımıza ulaşır ve hemen kargolanmak için  hazırlanır. Talep ettiğiniz ürünler en hızlı şekilde tarafınıza ulaştırılır.

  7/24 SİPARİŞ İMKANI

  Haftanın her günü, günün her saatinde 365 gün sipariş verebilirsiniz. Herhangi bir zaman sınırlaması yok.