Pendik Şubesi - Pendik Oto Yedek Parça

Oto Marmara Pendik şubesi,  Pendik Sanayi Sitesinde bulunmaktadır. Şubede, geniş ürün yelpazesi, yüksek teknolojik ürünleri ve nitelikli personeli ile hizmet verilmektedir.
Pendik Sanayi Sitesinde bulunan şube Pendik Yedek Parça hizmeti vermekte, ustalara, servislere en yakın konumda, hızlı çözümler üretmektedir. En uygun fiyatlarla, en kaliteli ve en bol çeşit yedek parça Oto Marmara’da!

Pendik Sanayi Sitesi – Pendik
Oto Yedek Parça 


Pendik Sanayi sitesinde bulunan Oto Marmara Pendik şubesi, Oto Marmara’nın 5. mağazasıdır. Türkiye’nin dört bir yanına, Avrupa ve Orta Asya’nın bir çok ülkesine oto yedek parça gönderimi yapan firmamız, toplamda 7000 metrekare kapalı alan üzerine kurulu olmak üzere 5 farklı şubeye sahiptir. Avrupa Birliği Standartları’nda donatılmış, sektörün en modern ve en teknolojik dağıtım merkezine sahiptir.

En bol çeşit ve en kaliteli yedek parçalar Oto Marmara’da!

Güler yüzlü ve uzman kadrosu, yenilikçi yapısı ve sürdürülebilirlik ilkesi ile  firmamız, 60’ı aşkın nitelikli personeli, 150’den fazla uluslararası markası, 1.000.000 üzerinde oto yedek parça referansı ile hizmet vermektedir. 

Her marka ve model araca yönelik yedek parça temininde bulunan Oto Marmara, debriyajdan fren balatasına, filtre gruplarından oto aksesuarlarına yüz binlerce aktif stok ile anlık ve hızlı çözümler üretmektedir.

Aracınıza dair ne lazımsa Oto Marmara Pendik şubesinde!

Aradığınız tüm yedek parçalar bir telefon kadar uzağınızda!
Hemen arayın!

PENDİK ŞUBESİ İLETİŞİM

OTO MARMARA PENDİK ŞUBESİ

Adres : Bahçelievler mah. Seyhan sok. No:1A Pendik/İstanbul

Telefon : (0216) 766 30 33

Mesai Saatleri : Pazartesi – Cumartesi 08:00 – 20:00

 

metrekare kapalı alan

üzerinde ürün referansı

den fazla uluslararası marka

MARKALARIMIZ

Bayisi olduğumuz, ana dağtıcılılığını yaptığımız ve satışını gerçekleştirdiğimiz oto yedek parça markaları