FSM Şubesi - Oto Yedek Parça

Oto Marmara FSM şubesi,  Ümraniye Fatih Sultan Mehmet Sanayi şubesinde, geniş ürün yelpazesi, yüksek teknolojik ürünleri ve nitelikli personeli ile hizmet veriyor!
Sanayinin kalbinde, ustalara, servislere en yakın konumda, hızlı çözümler FSM şubesinde. En uygun fiyatlarla, en kaliteli ve en bol çeşit Oto Marmara’da!

Ümraniye FSM Sanayi Sitesi
Oto Yedek Parça 

Ümraniye Fatih Sultan Mehmet Sanayi sitesinde bulunan Oto Marmara FSM şubesi, Oto Marmara’nın 4 mağazasından biridir. Türkiye’nin dört bir yanına, Avrupa ve Orta Asya’nın bir çok ülkesine oto yedek parça gönderimi yapan firmamız, toplamda 6500 metrekare kapalı alan üzerine kurulu olmak üzere 4 farklı şubeye sahiptir. Avrupa Birliği Standartları’nda donatılmış, sektörün en modern ve en teknolojik dağıtım merkezine sahiptir.

En bol çeşit ve en kaliteli yedek parçalar Oto Marmara’da!

Güler yüzlü ve uzman kadrosu, yenilikçi yapısı ve sürdürülebilirlik ilkesi ile  firmamız, 40’ı aşkın nitelikli personeli, 150’den fazla uluslararası markası, 1.000.000 üzerinde oto yedek parça referansı ile hizmet vermektedir. 

Her marka ve model araca yönelik yedek parça temininde bulunan Oto Marmara, debriyajdan fren balatasına, filtre gruplarından oto aksesuarlarına yüz binlerce aktif stok ile anlık ve hızlı çözümler üretmektedir.

Aracınıza dair ne lazımsa Oto Marmara FSM şubesinde!

Aradığınız tüm yedek parçalar bir telefon kadar uzağınızda!
Hemen arayın!

  

FSM ŞUBESİ İLETİŞİM

 

OTO MARMARA FSM ŞUBESİ

 

Adres : Saray Mah. FSM Sanayi Sitesi D:A/3 Blok No:11-12 Ümraniye/İstanbul

 

Telefon : (216) 630 26 31 – (216) 630 26 32 

 

Mesai Saatleri : Pazartesi – Cumartesi 08:00 – 20:00

 

 

metrekare kapalı alan

üzerinde ürün referansı

den fazla uluslararası marka

MARKALARIMIZ

Bayisi olduğumuz, ana dağtıcılılığını yaptığımız ve satışını gerçekleştirdiğimiz oto yedek parça markaları