HAKKIMIZDA

OTO MARMARA, binek ve hafif ticari araç grupları yedek parçaları konusunda bağımsız yenileme pazarında faaliyet gösteren satış, pazarlama ve dağıtım firmasıdır.

1976 yılından itibaren, geniş ürün yelpazesi, yüksek teknolojik ürünleri ve nitelikli personeli ile zamanında teslimat, stoklu çalışma, müşteri memnuniyeti, güven, istikrar ve kaliteyi ilke edinen Oto Marmara, bugün Türkiye’nin en büyük yedek parça market zinciri merkezi konumuna ulaşmıştır.


Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti

Türkiye’nin dört bir yanına, Avrupa ve Orta Asya’nın bir çok ülkesine ürün gönderimi yapan firmamız; Toplamda 7000 metrekare kapalı alan üzerine kurulu olan, Merkez Şubesi, Oto Market Şubesi, FSM Şubesi, YEDPA Şubesi ve PENDİK Şubesi olmak üzere 5 farklı şubeye sahiptir.

Oto Marmara’da Avrupa Birliği Standartları’nda donatılmış, sektörün en modern ve en teknolojik dağıtım merkezi mevcuttur.

Güler yüzlü ve uzman kadrosu, yenilikçi yapısı ve sürdürülebilirlik ilkesi ile firmamız, 50’yı aşkın nitelikli personeli, 150’den fazla uluslararası markası, 1.000.000’un üzerinde referansı, sürekli geliştirdiği ürün grubu ve projeleri ile başta müşterilerimiz olmak üzere tüm iş ortaklarımızın arzu ve taleplerini karşılarken daima “Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti” prensibini iş süreçlerine yerleştirerek, sürdürülebilir büyümeyi hedef edinmiştir.

Hidrolik yağ guruplarında toptan alımlarda uygun fiyat garantisi ile hizmet veren Oto Marmara. Ümraniye Sanayi bölgesinde faliyet gösteren 3 mağaza, Ataşehir Ferhatpaşa YEDPA da yer alan 1 mağaza ve Pendik Oto Sanayi sitesinde yer alan 1 mağaza ile satış yapmaktadır.

Oto Marmara, yedek parça bayilik ve franchise sistemi ile çalışma ağını sürekli büyütmekte, perakende mağaza sisteminde yetkili servis kalitesinde ekonomik fiyatlar ile sürdürülebilirlik ilkesiyle çalışmaktadır.


Bayisi olduğumuz markalar

NP Madeni Yağları Türkiye distribütörü olan firmamız yağ grubunda Lubrico Madeni Yağında bölge bayisidir.

Oto Marmara, Sion Filtre başta olmak üzere, Abro, Rexon, Aslan Kalıp, Thermax, Peks, Retta markalarının Türkiye dağıtıcısıdır.


Yasal uyarı

Oto Marmara, basiretli tacir vasfının gerekliliği üzerine bu web sitesini güncel tutmak için özen göstermektedir.  Verilen bilginin tamlığı ve güncelliği anlamında sorumlu değildir. Tüm çabalarımıza karşın, web sitesinde verdiğimiz yazılı bilgiler, grafikler, şemalar, görseller, finansal bilgiler ve üçüncü taraf linkleri doğruluğunu ve/veya güncelliğini yitirmiş olabilirler. Benzer şeklide web sitesindeki olası hatalar veya eksikliklerden dolayı da Oto Marmara sorumlu tutulamaz. Web sitemizde, yayınlanan bilgiler ışığında alacağınız her türlü kararın sorumluluğu tarafınıza aittir. Oto Marmara bu web sitesindeki bilgiye erişiminiz, kullanımınız veya yorumlamanız neticesinden uğrayabileceğiniz olası zararlardan sorumlu değildir. Her halükarda, Oto Marmara, bu web sitesini ziyaretiniz esnasında tespit edeceğiniz hata ve eksikleri, bilgi@otomarmara.com.tr e-posta adresine bildirmenizi rica eder.

Müşterilerimizi, tedarikçilerimizi ve şirketimiz ile ilişki içerisindeki sair tüm tarafları bilgilendirmek isteriz ki ;

Şirketimiz sadece www.otomarmara.com.tr internet sitesini kullanmaktadır.
Ticari ilişkilerimiz sürecinde ve müşterilerimiz, tedarikçilerimiz ve sair kişiler ile olan iletişimimizde, şirketimiz çalışanları sadece, ……..@otomarmara.com.tr uzantılı e-posta adresi kullanmaktadır.
Oto Marmara, bankalar nezdinde kurumsal şirket hesapları kullanmaktadır. Bireysel şahıslara ait banka hesapları kullanılmamaktadır. Şirketimizce, çalıştığımız banka ve banka hesaplarımıza ilişkin değişiklikler ve bilgilendirmeler müşterilerimize e-posta yolu ile bildirilmemektedir. Üçüncü bir kişiden tarafınıza Oto Marmara ile ilgili herhangi hesap değişiklik bildirimi gönderilir ise, şüphe ile yaklaşınız ve derhal tarafımız ile telefon yolu ile irtibata geçiniz.
Herhangi bir dolandırıcılık veya sair şüphe uyandırır bir üçüncü taraf iletişimi olduğu takdirde, lütfen derhal Oto Marmara ile irtibata geçiniz, tarafınıza üçüncü kişilerce bildirilen banka hesaplarına bir ödeme gerçekleştirmeyiniz, ilk olarak şirketimizden banka hesaplarına ilişkin yazılı teyit isteyiniz.


Bu web sitesinin telif hakkı

Bu web sitesinin tasarımı, içeriği, görselleri ve indirilebilir (taşınabilir doküman formatındaki-PDF) belgelerin telif hakkı Oto Marmara’ya aittir. Tüm hakları saklıdır.

Web sitemizi ziyaretiniz boyunca geçerli tüm telif yasalarına uygun davranmak ile mükellefsiniz. Web sitesinin içeriğinin her türlü kullanımı kesinlikle yasak olup web sitemize link verilmesi yazılı ön iznimize tabidir. Ancak, telif hakları ve diğer mülkiyet belirten duyuruları olduğu gibi bırakmanız koşuluyla, kendi kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarınız için bu siteden kendinize malzeme indirebilir veya yazıcınızdan çıkışını alabilirsiniz. Oto Marmara, web sitemize erişiminize imkan tanıyan ve/veya sitemizdeki linkler üzerinden eriştiğiniz üçüncü taraf sitelerinin ve onların linklerinin içeriğinden dolayı sorumlu değildir.

Bu web sitemizin farklı bölümlerinde, bilgi içeriğini genel anlamda yararlı bulduğumuz veya içeriği açısından web sitemiz ile paralelliği olduğunu düşündüğümüz üçüncü taraf web sitelerine link vermiş bulunuyoruz. Bu linklerin varlığı, link verdiğimiz web sitelerinin içeriğinin tarafımızca kontrol edildiğini veya onaylandığı anlamını taşımaz. Keza bazı durumlarda bu linkler, ziyaretçilerimizi, Oto Marmara sitesinde yayınlanan bilgi ve görüşlere aykırı bilgi ve görüşlerin yer aldığı web sitelerine de ulaştırabilirler.


Geçerli hukuk

Yukarıda tarif edilen genel çerçeve dahilinde, bu web sitesini ziyaretiniz, kullanımınız ve malzeme indirmeleriniz Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına tabidir. Bu kullanım sonucunda oluşacak her türlü uyuşmazlık hallerinde Türkiye Cumhuriyeti mahkemeleri yetkilidir.

İstanbul, 2023