0216 632 32 03 bilgi@otomarmara.com.tr

HAKKIMIZDA

OTO MARMARA, binek ve hafif ticari araç grupları yedek parçaları konusunda bağımsız yenileme pazarında faaliyet gösteren satış, pazarlama ve dağıtım firmasıdır.

1976 yılından itibaren, geniş ürün yelpazesi, yüksek teknolojik ürünleri ve nitelikli personeli ile zamanında teslimat, stoklu çalışma, müşteri memnuniyeti, güven, istikrar ve kaliteyi ilke edinen Oto Marmara, bugün Türkiye’nin en büyük yedek parça market zinciri merkezi konumuna ulaşmıştır.


Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti

Türkiye’nin dört bir yanına, Avrupa ve Orta Asya’nın bir çok ülkesine ürün gönderimi yapan firmamız; Toplamda 6500 metrekare kapalı alan üzerine kurulu olan, Merkez Şubesi, Oto Market Şubesi, FSM Şubesi ve YEDPA Şubesi olmak üzere 4 farklı şubeye sahiptir.

Oto Marmara’da Avrupa Birliği Standartları’nda donatılmış, sektörün en modern ve en teknolojik dağıtım merkezi mevcuttur.

Güler yüzlü ve uzman kadrosu, yenilikçi yapısı ve sürdürülebilirlik ilkesi ile firmamız, 40’ı aşkın nitelikli personeli, 150’den fazla uluslararası markası, 1.000.000’un üzerinde referansı, sürekli geliştirdiği ürün grubu ve projeleri ile başta müşterilerimiz olmak üzere tüm iş ortaklarımızın arzu ve taleplerini karşılarken daima “Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti” prensibini iş süreçlerine yerleştirerek, sürdürülebilir büyümeyi hedef edinmiştir.

Hidrolik yağ guruplarında toptan alımlarda uygun fiyat garantisi ile hizmet veren Oto Marmara. Ümraniye Sanayi bölgesinde faliyet gösteren 3 mağaza ve Ataşehir Ferhatpaşa YEDPA da yer alan 1 mağaza ile satış yapmaktadır.

Oto Marmara, yedek parça bayilik ve franchise sistemi ile çalışma ağını sürekli büyütmekte, perakende mağaza sisteminde yetkili servis kalitesinde ekonomik fiyatlar ile sürdürülebilirlik ilkesiyle çalışmaktadır.


Bayisi olduğumuz markalar

NP Madeni Yağları Türkiye distribütörü olan firmamız yağ grubunda Lubrico Madeni Yağında bölge bayisidir.

Oto Marmara, Sion Filtre başta olmak üzere, Abro, Rexon, Aslan Kalıp, Thermax, Peks, Retta markalarının Türkiye dağıtıcısıdır.