BAYİLİKLERİMİZ

NP Lubricants (Nil Petrol), Türkiye Ana Bayiliği

Nil Petrol’ün temelleri 1978 yılında İstanbul Kadıköy’de atılmıştır. Bugün Nil Petrol, Gebze Organize Sanayi Bölgeleri’ndeki iki fabrikasıyla Türkiye ve çevre coğrafyalarda, Rusya’daki iştiraki olan fabrikası ile Rusya pazarındaki en köklü üretici firmalar arasında yerini almaktadır.

Nil Petrol’ün Türkiye’deki akıllı teknolojilerle donatılmış yeni nesil tesisleri toplamda 12.000 m2 kapalı alanda üzerine kuruludur.

Nil Petrol Tesisleri  tek varidyada 40.000 ton üretim kapasitesi Türkiye’de yalnızca Nil Petrol tesislerinde bulunan özel şok soğutma ve tam otomatik dolum sistemleri sayesinde kapasitesi 160.000 tona ulaşabilmektedir.

40 yılı aşkın tecrübesiyle birlikte, uluslararası pazarlarda, onaylanmış kalitesi ve 400’den fazla ürün çeşitliliği ile otomotiv, endüstri, motosiklet ve denizcilik sektörlerinin taleplerini karşılamakta ve güncel pazar taleplerini baz alarak sürekli yeni ürünler geliştirmektedir.

Nil Petrol, Mercedes-Benz, Volvo, Man ve Renault gibi sektörünün önemli OEM üreticilerinin ürün onaylarını alarak kalitesini bu alanda da tescillemiştir.

Bugün, toplam üretiminin %50’sini 40’tan fazla ülkeye ihrac etmekte olan Nil Petrol beş kıtada; Avrupa, Amerika, Asya, Avusturalya ve Afrika pazarlarında müşterilerine hizmet vermektedir.

www.nilpetrol.com.tr

REXON, İstanbul Anadolu Yakası Bölge Bayiliği

Rexon, aerosol üreticisi olma hedefiyle 2006 yılında İstanbul’da kurulmuştur. Tuzla Deri OSB’de 3.000 m2 kapalı alana sahip fabrikamızda, gelişmiş dolum sistemleri ile yüksek kalite standartlarında üretim yapılmaktadır.

Firmamız, Rexon markasıyla ürettiği sanayi ve otomotiv sektörlerinde kullanılan teknik spreyler ile sprey boyalar başta olmak üzere geniş bir ürün yelpazesine sahip olup, bünyemizdeki ar-ge, kalite, tasarım ve grafik departmanlarımız, ürünlerimizde yüksek kaliteyi yakalamak ve bunun istikrarını sağlamak için çalışmalarını aralıksız şekilde sürdürmektedir. Operasyon, satış ve pazarlama konusundaki uzman kadrolarımız da müşterilerimizin beklentilerini en üst seviyede karşılamak için çalışmaktadır.

Her yıl düzenli olarak katıldığımız fuarlarla, ürünlerimizin dünya pazarında tanınması ve yer alması için çaba gösterirken, üç kıta ve otuza yakın ülkeye ürünlerimizi ihraç etmenin sayesinde ülke ekonomisine sunduğumuz katkı ve sağladığımız istihdam bizlere motivasyon kaynağı olmaktadır. Sektörümüzde her geçen gün büyürken, doğaya saygımız ve toplumsal duyarlılığımızdan ödün vermeme inancımızı korumaktayız.

www.rexon.com.tr

RETTA EL ALETLERİ, İstanbul Anadolu Yakası Bölge Bayiliği

Satış ve hizmet faaliyetlerine 1989 yılında başlayan RETTA, 2016 yılında yeni bir vizyonla Retta Profesyonel El Aletleri A.Ş. adıyla yoluna devam etmeye karar vermiştir. Günümüzde Retta, markalaşma yolunda önemli aşamalar kaydetmiş, 37 ülkede temsil edilen, farklı kıtalarda ortaklıkları bulunan bir markaya dönüşmüştür. Son yıllarda yurtiçi ve yurtdışında üretim faaliyetleri için yapılan yatırımlar ve başarılı pazarlama stratejileriyle Türkiye’de ve dünyada adından söz ettiren, saygı duyulan markalar arasına girmiştir.

Retta Profesyonel El Aletleri entegre üretim tesisi, İstanbul il sınırları içerisinde bulunup dünyadaki en ileri teknolojiler ile donatılmış 4.000 m2 kapalı alana sahiptir.

Türkiye pazarında 360 bayiisi ve 1,400’ün üzerinde satış noktası ile başta müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak gayreti ile kurduğu güvene dayalı ilişkiler, geniş ürün yelpazesi, satış sonrası noksansız servis ve deneyimli kadrosunun kusursuz hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam etmektedir.

www.retta.com.tr

PEKS, İstanbul Anadolu Yakası Bölge Bayiliği

Faaliyetlerine 1973 Yılında PEKSAN TİCARET AYHAN PEKSAN olarak başlayan PEKS, imalatını yapmış olduğu saf su, asitli su, üstübü, sıvı sabun, yakıt katkılarını sürdürmektedir. 1994 yılından sonra faaliyetlerine PEKSAN PETROL ÜRÜNLERİ SAN.TİC.LTD.ŞTİ adıyla Marmara, Trakya ve Batı Karadeniz bölgelerinde kendi satış adıyla devam etmektedir.

www.autopeks.com